Jūsų krepšelis

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €60.00

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Kokybiški, individualiai pagaminti ir išskirtiniai gaminiai nėra grąžinami. Jei padaryta klaida dėl pardavėjo kaltės, ji yra ištaisoma nemokamai, jei Pirkėjas nurodė klaidingą informaciją – taisymas pagal susitarimą, prašome susisiekti telefonu 8 677 403 77 arba el. paštu tu@pasukgalva.lt.

Nekokybiškų prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai:

Pirkėjas, kuriam buvo parduotas netinkamos kokybės daiktas, turi teisę:

reikalauti nemokamai pataisyti daikto trūkumus; reikalauti nemokamai pakeisti prekę į kokybišką; reikalauti atitinkamai sumažinti kainą; grąžinti prekę ir reikalauti grąžinti visą sumokėtą sumą.

Pirkėjas neturi teisės reikalauti grąžinti visą sumą, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis arba prieš pristatymą buvo siųsta gaminio nuotrauka pirkėjui ir šis patvirtino, kad gaminys jam tinka.

Kokybiškų prekių grąžinimas:

Žaislai ir žaidimai yra negrąžintinų prekių sąraše, tad kokybiškos prekės grąžinamos tik tuo atveju, jei prekė įsigyta internetu, jei nepažeista prekės pakuotė, nenuimti lipdukai, nėra prekės panaudojimo žymių ir ne ilgiau, kaip per 10 darbo dienų nuo gavimo dienos,.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą per 10 darbo dienų.

Nemokamas pristatymas

Nuo 60€

Prekių grąžinimas

Per 10 darbo dienų

Pagalba gyvai

Facebook Messenger

Saugus atsiskaitymas

Paysera mokėjimo sistema

Kontaktai

Prenumeruoti naujienlaiškį

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį gausite 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui.